Valdora
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný 06.11.10 3:04

Aby si Bizon nemyslel že neumím raportovat tak taky nahlásím naše výsledky, nevedl jsem si přesné záznamy, ale snad si to pamatuju... popis bitev zde jen stručně, podrobnější bude v článku v kOKOse

s Žábou jsme se rozhodli vyzkoušet bílé lišky po té, co prošly po poslední kampani určitými úpravami

Počáteční sestava:
Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, ocas přesnosti
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, ocas kamene
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, ocas kamene
Haruhi - slečna liška - srp, luk, wakizashi
Iang - slečna liška - luk, srp, wakizashi

Kiku - mladá liška - srp, luk
Yuuki - mladá liška - srp, luk
Kyoko - mladá liška - srp, luk
Kissu - lišče - srp

WBR: 81

I. šarvátka proti Strážcům (žába proti Robovi)

Nevyšlo to nejlépe, došlo k boji v úzké uličce, Žábě se sice podařilo vyřadit nepříteli nejslabší model, ale pak jí Robo dostal na tři vyřazené a ač bitva ještě prohrána nebyla, padl rout a to byl konec.

Pobitevní fáze: Miuki měla vynechat bitvu, což jsme vyřešili felčarem, Iang -I, Kyoko zemřela.

Kromě felčara jsme dokoupili slečnám biče a recyklovali Kyoko

II. Seberou, co není přivázané proti Kuei-jin (Hroch proti Arielovi)

WBR:90

Co na to říct, zůstal jsem o kolo déle než jsem měl v naději že Ariel rout nehodí, Ariel ho hodil a já prchal s krvavou tlamou a jednou truhličkou

Pobitevní fáze: Kissu zemřelo, Miuki -1WS, postupy: Tsubaki +1WS, Haruhi bleskový reflex, Iang bleskový reflex, Kiku postup na hrdinku a bleskový reflex, Yuuki +1BS

K Yuuki přikoupena Hino a koupeno nové Kissu se dvěma noži

III. Osobní záležitost proti posvátnému spojenectví. (Žába proti Prtěti)
WBR: 105
Žába neházela nic moc, Prtě vůbec nic a když se to Žábě rozpadalo, Prtě mírně zpanikařilo a jelikož ho kostky nepodržely, skončilo to jeho útěkem.

Pobitevní fáze: Nebyl kdo by umřel a ještě jsme prodali zajatého hrdinu za 35. Postupy: Toširu kvikšot, Miuki ocas triku, Kyoko +1BS.

Ke Kyoko přikoupena Ryoko, Iang vyléčena z -I, Kiku dokoupen bič.

IV. Hledání pokladu proti kuei-jin (Žába proti Kapybaře)
WBR: 123

Zajímavá bitva kde upír našel poklad odloučen od zbytku gangu a protože se nedokázal s gangem včas spojit tak jsme v tvrdém boji vyhráli, mimo jiné proto že nám to asi padalo o chloupek líp.

Pobitevní fáze: Vše hladce přežilo a našli jsme velmi masitý poklad, postupy: Toširu +1A, Tsubaki ocas triku, Haruhi ocas kamene, Iang ocas kamene, Kiku ocas kamene, Kissu +1I

Najali jsme pouliční dítě Himie.

V. Seberou, co není přivázané proti Strážcům. (Hroch proti Hance)
WBR:144

Podařilo se mi již pětičlenému gangu vylákat frenzáka na lišče a následně je napadením potlouct tak, že zdrhli.

Pobitevní fáze: nikdo vyřazen, postupy: Tsubaki bleskový reflex, Miuki +1WS, Haruhi kvikšot, Iang kvikšot, Yuuki a Hino +1WS.

Obě slečny a obě staré lišky dostaly talismany štěstí, k Yuuki a Hino dokoupena Miho.

_________________
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet1lu bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet3te2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet4ko2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf 973_bbwin09c
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGkocour bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGHelenka bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGostrovy bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGZbysek
Hroch obojzivelný
Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Age : 45
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Návrat nahoru Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný 07.11.10 12:02

stav do šesté bitvy:

Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, ocas přesnosti, kvikšot, +1A, nenávidí kueji-jin
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, ocas kamene, -1WS, +1WS, ocas triku
Haruhi - slečna liška - srp, bič, luk, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot
Iang - slečna liška - luk, srp, bič, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot
Kiku - mladá liška - luk, bič, srp, bleskový reflex, ocas kamene

Yuuki, Hino, Miho - mladé lišky - srp, luk. +1WS, +1BS
Kyoko, Ryoko - mladé lišky - srp, luk, +1BS
Kissu - lišče - dýky, +1I

Himie - pouliční holka

WBR: 171

_________________
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet1lu bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet3te2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet4ko2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf 973_bbwin09c
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGkocour bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGHelenka bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGostrovy bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGZbysek
Hroch obojzivelný
Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Age : 45
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Návrat nahoru Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný 15.11.10 16:55

VI. sběr pokladů proti posvátnému spojenectví (Hroch proti Bizonovi)

WBR:171

Po pobrání pokladů nastala přestřelka, ve které nikdo nešel ven. Nastavil jsem tedy své reflexačka samurjkám a doufal že to přežijí. Jedna liška omráčena, jedna sražena, ale z reflexů se povedlo jednu samurajku srazit, v mém kole jsem protiútokem vyndal všechny tři a nepřátelský velitel nehodil rout.

Pobitevní fáze: Nikdo venku, nikdo nezemřel.

Postupy: Toširu +1A, Kiku +1A, Kyoko a Ryoko +1I, Himie +1BS

Miuki si vyléčila ruku, Toširu si koupil historické svitky a králičí pacičku

VII. sběr pokladů proti strážcům (Žába proti Robovi)

WBR:195

Obě strany vzaly jeden poklad, pak se Robo vyděsil naší střelby a zalezl do domečku. Žába vzala ten druhý a čekala u domku s dítětem, až jejich zběsilci rupnou nervy. Nervy ruply, zběsilec se vyřítil dopředu i s kolegou a nasekali dítě na papričky, pak na ně naběhly naše nejlepší srdinky a se štěstím je daly. A Robo vzdal.

Pobitevní fáze: Himie přežila

Postupy: Toširu přesný střelec, Tsubaki sprint, Miuki bleskový reflex, Haruhi sprint a +1WS, Iang sprint, Kiku sprint, Kissu +1WS,

Při průzkumu získány 3 expy navíc, najmut čínský špeh Kurosaki, Tsubaki a Kiku zakoupily lehké brnění starých mistrů.


VIII. prorážení proti kuei-jin (Hroch proti Arielovi)

WBR:228

Ariel prorážel. Nejprve se mi povedlo sestřelit mu jednu potravu a jednoho nově povstalého. Ariel se přeskupil, já taky, moje střelba nic neudělala. V dalším kole mi upír napadl číňana na střeše (chtěl velitele, ale číňan mu tam skočil) a dítě ještě s jednou pomocnicí dole. Číňana ani nezranil (on jeho tedy taky ne), dítě srazil, pomocnici omráčil. V mém kole jsem s oběma bojovníky dole zametl, upír tedy konečně vyřadil číňana, ale i tak Ariel uprchl.

Pobitevní fáze: Kurosaki přežil

Postupy: Toširu bleskový reflex, Kiku ocas triku

Při průzkumu nalezen žoldák zadarmo - zápasník sumo. Tsubaki a Miuki si koupily hvězdné kuličky.

_________________
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet1lu bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet3te2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet4ko2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf 973_bbwin09c
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGkocour bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGHelenka bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGostrovy bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGZbysek
Hroch obojzivelný
Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Age : 45
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Návrat nahoru Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný 31.01.11 15:45

IX. náhodné setkání proti posvátnému spojenectví (Žába proti Prtěti)

WBR:252

Žába ne zcela optimálně rozdělila gang, ovšem Prtě se rozdělil také. Následovala bitka, do které Žába nahala hrdinky čelem a ač to v první chvíli vypadalo nadějně, nepodařilo se dostat nepřátelského šíleného krouhače a tak jsme, ve chvíli kdy nám ve hře zbýval z hrdinů už jen velitel, ustoupili.

Pobitevní fáze: Tsubaki způsobuje strach, Miuky -1M, Haruhi díky moderátorským přehozům přežila navzdory očekávání, Kiku -1BS, Ryoko mrtmá, Himie mrtvá

Postupy: Haruhi výskok, Yuuki, Hino, Miho - +1I, Kurosaki hledač
díky šťastnému hodu a jednomu vymlácenému pokladu jsme zaplatili žoldáky a to bylo bohužel vše

X. prorážení proti strážcům (Hroch proti Hance)

WBR:250

Chvíli jsme se motali kolem skály a stříleli po sobě (vymlácená boží okna), potom jsem vyrazil hrdinkami na jedné straně skály a začal boj. Padalo mi to přece jen o něco lépe, nicméně hrdinové chodili ven na obou stranáích. Nakonec jsem já měl venku přesně polovinu gangu (se třemi hrdiny) a Hance zbýval jen omráčený velitel, takže nepřekvapivě ustoupila.

Pobitevní fáze: Haruhi -1BS, Kissu zdechlo

Postupy: Tsubaki +1W, Miuky sprint, Haruhi +1W, Kiku výskok, Kyoko +1WS, sumista +1A

Díky vězňům obnovena Ryoko a nalezeno nové a lepší Kissu

_________________
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet1lu bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet3te2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet4ko2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf 973_bbwin09c
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGkocour bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGHelenka bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGostrovy bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGZbysek
Hroch obojzivelný
Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Age : 45
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Návrat nahoru Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Hroch obojzivelný 31.01.11 15:54

stav do jedenácté bitvy:

Toširu - lišák - srp, dýka, dlouhý luk, králičí pacička, historické svitky, ocas přesnosti, kvikšot, +2A, přesný střelec, bleskový reflex, nenávidí kueji-jin
Tsubaki - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, hvězdná kulička, lehké brnění starých mistrů, štít, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex, sprint, +1W, způsobuje strach
Miuki - - stará liška - luk, bič, srp, talisman štěstí, hvězdná kulička, ocas kamene, +1WS, ocas triku, bleskový reflex, sprint, -1M
Haruhi - slečna liška - srp, bič, luk, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot, sprint, výskok, +1WS, +1W, -1BS
Iang - slečna liška - luk, srp, bič, talisman štěstí, bleskový reflex, ocas kamene, kvikšot, sprint, +1WS
Kiku - mladá liška - luk, bič, srp, lehké brnění starých mistrů, štít, bleskový reflex, ocas kamene, ocas triku, sprint, výskok, +1A, -1BS

Yuuki, Hino, Miho - mladé lišky - srp, luk. +1WS, +1BS, +1I
Kyoko, Ryoko - mladé lišky - srp, luk, +1BS, +1I, +1WS
Kissu - lišče - dýky

Kurosaki- čínský špeh - hledač
sumista - +1A

WBR: 286

_________________
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet1lu bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet3te2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Vet4ko2 bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf 973_bbwin09c
bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGkocour bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGHelenka bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGostrovy bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf RPGZbysek
Hroch obojzivelný
Hroch obojzivelný
mutant

Poeet p?íspivku : 1238
Age : 45
Registration date : 12. 06. 08

Osobní deník
Jméno: Zugo
Rasa: ork
Povolání: král

Návrat nahoru Goto down

bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf Empty Re: bílé lišky čtou si knížky aneb ňaf ňaf ňaf

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru